.

BEFORE CAMPUS już za nami…

W czerwcu zabraliśmy studentów na Campus… we Wrocławiu!
Klimatyczna plaża nad Odrą, energetyczna muzyka, hawajskie kwiaty i dobra zabawa – te hasła określają Before Campus, czyli imprezę, którą zorganizowało Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów Uniwersytetu Wrocławskiego UNIWERSAL na beach barze Stara Odra.

Popołudniowy turniej piłki plażowej w przyjaznej atmosferze, doprawiony nutką rywalizacji, wprowadził wszystkich w klimat wieczoru. Gracze płynnie przeszli do Beer Ponga. Jeśli myślicie, że siatkówka odkrywa pokłady testosteronu, to nie widzieliście tych zawodników. Wśród studenckich drużyn znaleźli się również starsi koledzy z jednej z największych wrocławskich firm. Pomimo zaciętej walki o podium, młoda krew zwyciężyła. Gra skradła serca nie tylko graczy, ale także kibiców, którzy sączyli drinki z palemką pod palemkami.

Najwięcej emocji wzbudziły wybory Miss i Mistera imprezy. Starcie było niepowtarzalne – spośród wybranych przez tłum chętnych, ukoronowano studentkę Międzywydziałowych Studiów Indywidualnych i… Jose, wracającego z misji z Meksyku, który ujął publiczność swoją historią oraz niepodważalnym urokiem. Ani przyszli prawnicy, ani socjolodzy, nie potrafili zgasić latynoskiego słońca. Pozostało im podzielić gorący entuzjazm, którym zarażał podróżnik. Takiego obrotu spraw nie spodziewał się nikt, ale w końcu na Campusie dzieją się same nieprzewidziane rzeczy – Jose nieświadomie podgrzał atmosferę i wpasował się w nasz klimat. Skoro tak wyglądał kameralny Before Campus, to nie możemy się doczekać września!

Jednak nie można zapomnieć, że oprócz sportów wyczynowych, była również strefa chillu, która kusiła leżakami i parawanami przez cały wieczór. Oczywiście nie mogło w niej zabraknąć ekipy, która dzielnie przedzierała się przez lawiny pytań dotyczących przyszłego obozu. Wiele wątpliwości zostało rozwianych, dzięki czemu ilość osób, z którymi się widzimy we wrześniu, wzrasta z dnia na dzień.

Do zobaczenia!
Nina Paśniewska i Joanna Kowalska