.

Praktyczne informacje

CO JEST W CENIE?

Nocleg, wyżywienie, ubezpieczenie NNW, campusowa koszulka, imprezy, koncert znanej artysty, koncert Bass Astral x Igo, szkolenia, warsztaty.

CO JEMY?

Cena obejmuje śniadanie (szwedzki stół) i obiadokolację. Zawsze znajdzie się coś zarówno dla fanów mięsa, jak i wegetarian.

JAK DOJECHAĆ?

Kwestia dojazdu jest sprawą indywidualną, jednak jak co roku większość campusowiczów wspólnie wyrusza pociągiem z Wrocławia do Koszalina. Tradycyjna integracja w przedziałach to najlepszy pomysł na zapoznanie nowych ludzi. Trasę Koszalin – Łazy przejedziemy podstawionym autokarem.

GDZIE ŚPIMY?

W ośrodku do dyspozycji są domki (2-4 osobowe) oraz pokoje w budynku głównym (5-6 osobowe). W wyposażeniu znajduje się łazienka, telewizor, czajnik oraz lodówka z zamrażarką. Rezerwacja poszczególnych pokojów i domków odbędzie się w późniejszym okresie ustalonym przez organizatora.

DZIEŃ ZERO

Czyli 3 września. To już campusowa tradycja – obóz zaczyna się zawsze już dzień wcześniej. Spędzamy go wspólnie z ekipą campusu we Wrocławiu. Nie zabraknie wycieczki po mieście i Uniwersytecie Wrocławskim, a także rejsu statkiem po Odrze. Śpimy w akademiku, a następnego dnia wsiadamy do pociągu. Żeby uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu, należy się zapisać.