.

Marzy Ci się tatuaż ale nie masz pewności co do wzoru? A może chcesz podkreślić wakacyjny nastrój?

Nieważne czym będziesz się kierować zjawiając się na warsztatach, jedno jest pewne- nic tak nie pomoże Wam we wspominaniu Campusu jak spoglądanie z nostalgią na lekko już schodzący tatuaż, który sami namalowaliście. Lepszego czasu na podejmowanie impulsywnych decyzji nie znajdziesz, a niektóre wakacyjne wybory dobrze zostawić jedynie w sferze wspomnień 😉

Warsztaty ze scrapbookingu są idealną okazją by stworzyć coś cieszącego oko, przydatnego i będącego świetną pamiątką z wakacji!


Na warsztatach stworzymy niepowtarzalne kartki, które możesz później wysłać rodzinie, znajomym, przykleić w pamiętniku lub powiesić na ścianie! Nie musisz być uzdolniony plastycznie, zawsze możesz powiedzieć, że specjalizujesz się w abstrakcji 😉

Pracę na pewno ułatwią Ci własne nożyczki i kilka zdjęć czy wycinków z gazet, które chciałbyś wykorzystać przy stworzeniu swojego dzieła.

Chcesz w wyjątkowy sposób uwieczniać wyjątkowe chwile? Zawsze chciałeś nauczyć się robić ładne zdjęcia ale nie wiesz jak ugryźć temat?

Warsztaty fotograficzne są właśnie dla Ciebie! Nauczysz się podstaw kadrowania i podstawowych pojęć fotograficznych, dowiesz się jak maksymalnie wykorzystać potencjał aparatu w telefonie i poznasz źródła, z których będziesz mógł czerpać niezbędną wiedzę. Jedyne czego potrzebujesz to telefon komórkowy i otwarty umysł!

Lubisz nawijać do bitu? A może po prostu kochasz kulturę hip-hop i masz ochotę posłuchać co siedzi w głowach uczestników?

Zapraszamy na warsztaty z freestyle’u, które mają na celu połączyć osoby o podobnych zdolnościach. Wymienimy się spostrzeżeniami co do swoich rymów, pogadamy o tym jak i gdzie najlepiej rymować. A na koniec zorganizujemy klasyczny cypher. To co? Dawaj bit!

Warsztaty muzyczne to propozycja dla wszystkich tych, którzy wiedzą, że ich głosy „mogą więcej”

albo posiadają instrumenty muzyczne i są w stanie zaprezentować swoją umiejętność gry na nich. Nieważne czy grasz na trójkącie, basie czy nucisz pod prysznicem. Usiądź z nami i w przyjemnej atmosferze stwórzmy piosenkę campusu 2019!

#fletywdłonie

Zumba to porywające zajęcia taneczne, których energia nakręci Cię na cały dzień!

ZUMBA – to połączenie tańca latynoamerykańskiego z fitnessem. Do każdej piosenki dopasowana jest odrębna choreografia, oparta głównie na krokach salsy, reggaetonu, cumbii i merengue. Zmieniające się tempo piosenek, umożliwia szybsze spalenie kalorii, a także podnosi wydolność płuc. Regularna obecność na zajęciach pomaga w pozbyciu się kompleksów, nabraniu pewności siebie, odstresowuje, a także we własnych oczach stajemy się seksowniejsze i atrakcyjniejsze, a więc rusz każdym mięśniem, zintegruj się z innymi uczestnikami i wylej siódme poty- o tu tu chodzi! 

#ruszsienacampusie

Znasz swoje ciało i jego umiejętności? A może chcesz nauczyć się przydatnej sztuki improwizacji?

Na warsztatach teatralnych będziesz mieć świetną okazję do poćwiczenia dykcji, nauczysz się panowania nad własnym ciałem, zdobędziesz świadomość sceniczną i poznasz tajniki improwizacji. A to wszystko w wyśmienitym towarzystwie!

Jeśli słowo pisane jest dla Ciebie najlepszą formą przekazu- te warsztaty są dla Ciebie!

Wymienisz się doświadczeniami z innymi uczestnikami, poznasz przydatne triki, które pozwolą Ci urozmaicić Twoje teksty, uwolnisz swoją kreatywną stronę i przede wszystkim- będziesz się wyśmienicie bawić!