Ośrodek Wypoczynkowy Komandor

Ośrodek Komandor w Pogorzelicy to schowany w zaciszu drzew kurort uzdrowiskowy. Miejsce to otoczone jest przytulnym lasem sosnowym. Tuż za nim, zaledwie 550 metrów od ośrodka, znajduje się szeroka piaszczysta plaża, gdzie podziwiać można charakterystyczne wydmy. Sama plaża w Pogorzelicy otrzymała międzynarodowy znak Błękitnej Flagi, który świadczy o jej czystości.
Cisza, spokój i odgrodzenie się od zabieganego świata to nie wszystko co wpływa na to, że w Pogorzelicy można odpocząć jak nigdzie indziej. Połączenie nadmorskiego powietrza oraz rozległych obszarów lasów sosnowych tworzy specyficzny mikroklimat, doskonale wpływający na samopoczucie i wspomagający drogi oddechowe.
Na miejscu znajdują się sale, w których organizowane będą warsztaty i szkolenia. Zarówno pod dachem (liczne altanki!) jak i na świeżym powietrzu jest również wiele miejsc do wspólnych integracji i rozgrywek sportowych.
Ośrodek jest całkowicie ogrodzony i na całym jego terenie znajduje się ochrona oraz monitoring. Oprócz tego Komandor oferuje bezpłatny Internet bezprzewodowy WiFi.