.

Imprezy

1. SILENT DISCO @ Campus Akademicki Łazy 2017

Nudzą Cię imprezy gdzie wszędzie grają to samo? Na Silent Disco nie musisz zmieniać parkietu, klubu, miejscówki by zmienić Dj-a. Masz do wybory 3 dj-ów grających dla Ciebie równocześnie i to Ty wybierasz którego chcesz słuchać. Ty i Twoi znajomi lubicie inna muzyke?

Nie ma problemu na Silent Disco masz do wybory 3 różne rodzaje muzyki. Teraz możecie imprezować razem! :)

Impreza SILENT DISCO @ Campus Akademicki będzie wędrować, dzięki temu też będziecie mogli doświadczać wspaniałych rytmów i kosmicznej zabawy w kilku różnych miejscach. Opanujecie między innymi nadmorską plażę, zasłuchacie się pośród drzew i wyskaczecie pod Campusowym namiotem!

campus_studencki_akademicki_wyjazd_integracyjny

2. Karaoke TENT

Namiot pełen uśmiechów, do księżyca wycia i wiecznej kuźni talentów! To właśnie na Campusie możesz podszkolić się i zaprezentować znajomym i reszcie bawiącej się gawiedzi. Nie wstydźcie się umiejętności, a jeśli nawet nie jest z nimi aż tak dobrze, to po odpowiedniej dawce campusowego klimatu na pewno porzucicie wszelkie wstydliwości :)

Zgodnie z mottem znanej i lubianej piosenki Jerzego Stuhra „Śpiewać każdy może…” będziecie mieli okazje wypróbowania swoich sił wokalnych aż do białego rana. Wraz ze swoimi przyjaciółmi śpiewaj całą noc hity, które lubisz!

A w repertuarze tysiące polskich i zagranicznych hitów! Czy zaśpiewa na Campusie przyszłoroczny zwycięzca Idola? Przyjedźcie i przekonajcie się sami!

DSC_0221

3. Campus MAIN STAGE

Główny namiot na Campusie Akademickim. Serce wyjazdu, centrum wszelkich radości i muzycznych doznań! To w nim będziecie mieli okazję bawić się codziennie aż do samego śniadania :) Przyjeżdżają do nas najlepsi polscy dj-e, tylko po to, by zapewnić Wam jak najlepsze wrażenia i jak najwspanialszą zabawę! To tu będziecie też mieli okazję posłuchać występu gwiazd polskie sceny muzycznej!

IMG_8328

4. POOL PARTY

Jedyna taka impreza na największym i najlepszym ogólnopolskim obozie adaptacyjnym! Poczuj klimat wspaniałej muzyki, najlepszych rezydentów poznańskiego Baker Street oraz energię tysiąca studentów, bawiących się nad basenem w ośrodku ZŁOTA PLAŻA w Łazach! Jeszcze nigdy integracja nie miała tak pysznego, nadmorskiego smaku!

IMG_9300

5. Campus KINO DKF

Wszystkich kinomanów, którzy pragną zapełnić sobie wieczorne atrakcje dodatkową porcją wrażeń artystycznych zapraszamy na pokazy filmowe DKF.

Poziom kultury na Campusie skacze do góry niczym Piotr „Wiewiór” Żyła, a kino plenerowe opanuje Wasze serca i spędzicie tam niejedną miłą chwilę z tuzami światowego kina.

IMG_7220

6. Fluoparty

Najbardziej kolorowa impreza wyjazdu, na której nie zabraknie dobrej muzyki, zabawy i oczywiście samych uśmiechniętych twarzy, bo chyba każdy z nas ma w sobie trochę dziecka, a brudne dziecko, to szczęśliwe dziecko 😉

IMG_7220

7. Secret Party

O tej imprezie nie możemy Wam za dużo powiedzieć, gdyż jest ona ściśle tajna 😉 Jak będzie wyglądać? Przekonacie się na miejscu!

IMG_7220