Nudzą Cię imprezy, na których za każdym razem grają to samo? Na Silent Disco nie musisz zmieniać parkietu, klubu, miejscówki by zmienić muzykę!

Masz do wyboru trzech DJ-ów grających równocześnie i to Ty wybierasz którego chcesz słuchać. Ty i Twoi znajomi lubicie inne brzmienia? Nie ma problemu! Silent Disco jest dla każdego. Wspólnie możecie zaszaleć na ciepłych ziarnkach piasku i spróbować w tanecznym rytmie wtopić się w tłum. Wspaniała zabawa, przy pełnym morzu pozwoli Wam na wspólną zabawę bez względu na różne upodobania muzyczne. Przekonaj się jakie to fenomenalne doświadczenie!

Impreza SILENT DISCO @ Campus Akademicki 2019
#CampusAkademicki2019 #ŁazyzWazy

Wyobraź sobie jak wyglądaliby Twoi znajomi (i nieznajomi), gdyby zaczęli świecić w ciemności?

Fluo Party jest niesamowicie świetlistą imprezą, podczas której kolorowy tłum porwie nawet największego mruka. Zwykłe imprezy wydają Ci się bez charakteru? Fluorescencyjny vibe na parkietowych deskach na zawsze odmieni Twoje pojęcie o imprezach. Wyobrażasz sobie ten efekt, gdy tłum świecących w ciemności ludzi tańczy do muzyki najlepszych DJ-ów? Fluo Party to impreza, której nie da się nie zauważyć!

Klasyka Campusu:

Nie możesz przegapić okazji do szalonej zabawy w hektolitrach PIANY! Poczuj gorący klimat niesamowitej imprezy Piana Party w niepowtarzalnym wydaniu! Tylko na Campusie, razem z poziomem piany, będzie rosnąć dobra energia i dobry humor! Zanurz się po uszy w gęstym szumie i daj ponieść pozytywnym emocjom! Przygotujemy dla Ciebie idealny set dla dobrej zabawy… na mokro! To będzie totalny szał w iście szampańskim stylu!

Moc temperamentów

Czy jesteś gotów dać się porwać przy najbardziej hardcore’owych brzmieniach i wciągnąć w wir szalonej balangi, która z imprezowego undergroundu wkracza do mainstreamu? Mocne, klubowe szaleństwo, hołdujące kulturze rave, gabba, hardcore to fantastyczna, zwariowana forma zabawy. Bądź jak party-animal, tańcz hakken, ubierz luźne dresy . Tempo na Wixapolu jest tak zabójcze, że następuje jakiegoś rodzaju koniec świata! To co, dasz się wciągnąć?

Relaks przy grillu?

Po całonocnych imprezach i przepełnionych atrakcjami dniach prezentujemy idealną okazję, żeby nieco zwolnić tempo i naładować baterie. Chill& Grill to doskonała forma integracji, połączona z odpoczynkiem i dobrym grillowanym jedzeniem. Usiądź wygodnie w dobrym towarzystwie i zanurz się w opowieściach, żartach i błogiej atmosferze!

Tinder Party!

Przekonajmy się czy kilkadziesiąt sekund wystarczy, by poznać miłość życia! Podczas Campusu nikt nie może zostać sam, dlatego proponujemy idealną okazję do poznania drugiej połówki i odrobiny zabawy! Randki w ciemno na pewno dostarczą Wam wiele radości. Nutka tajemniczości stworzy unikatową atmosferę, sprzyjającą zbliżeniom…

Rywalizacja połączona z zabawą to zawsze dobry pomysł.

Dodając do tego trochę ruchu i chłodne napoje, otrzymujemy mix idealny. Turniej we flanki to doskonała okazja do sprawdzenia swoich umiejętności i wygrania kilku nagród. Przekonajmy się, kto pije najszybciej na Campusie! Kto nigdy nie grał, ten trąba! 😉

Balonowy zbijak!

Wyobraź sobie lecące w Twoja stronę balony napełnione wodą. Nie daj się zmoczyć! Złap, zanim Cię trafią i traf, zanim inni trafią Ciebie! Gwarantujemy mnóstwo emocji i śmiechu, z odrobiną gry zespołowej. Tyle wysiłku, co radości, jednak nie będzie to czas zmarnowany!

Bieg po nagrodę!

Nie każdy jest zapalonym biegaczem, ale w tym wydarzeniu nie można nie wziąć udziału! Bieg piwny opiera się nie tylko na spożywaniu piwa- jest to połączone z wieloma innymi wyzwaniami! Każda trasa podzielona jest na stacje, na których czekają na Ciebie łatwiejsze i trudniejsze zadania do wykonania. Nagrody są warte każdego przebiegniętego metra!

Kolorowy świat pełen wrażeń!

Impreza skierowana do wszystkich- bez wyjątków, bez ograniczeń! Poczuj magię zabawy, obrzucaj się kolorowymi proszkami ze swoimi znajomymi. Dobra muzyka, uśmiechnięci ludzie i wielobarwna energia w powietrzu to esencja tych wakacji- wszystko za niewielką cenę pobrudzenia się! Niech poniesie Cię moc kolorów!