.

Sport

1. Siatkówka – rozgrywki w siatkówkę o puchar Łaz

Zapraszamy Was do zapełnienia sobie popołudniowej pory każdego dnia campusowego szaleństwa wspaniałymi rozgrywkami w siatkówkę. Zbierzcie się ze znajomymi z ośrodka, pokoju lub też kimkolwiek, kogo napotkacie w trakcie swych obozowych wędrówek i zagrajcie o puchar Łaz.

[spacer style=”style1″]

2. Streetball

Skacz niczym Kobe, dunkuj niczym Lipek i czapuj, jak prawdziwy bostończyk! Czujesz w sobie odrobinę z Gortata? A może po prostu masz ochotę spędzić Campus także na sportowo? Koniecznie zgłoś się do prowadzącego sportowe rozgrywki i razem ze swoją drużyną walcz o laury koszykarskiej ligi Campusu!

[spacer style=”style1″]

3. Piłka nożna

Jeśli dotychczasowe osiągnięcia rodzimych klubów w zmaganiach o europejskie puchary nie zadowalają Cię i Twojego futbolowego głodu, to serdecznie zapraszamy do skorzystania z możliwości rozegrania nie jednego, a wielu meczów w piłkę nożną podczas campusowych rozgrywek ligowych!

Stawka wysoka, przeciwnicy wymagający, a piękne kibicki tylko czekają na Twój drybling… podanie i… GOL!!!

[spacer style=”style1″]

4. Bieg po melanż!

To jedna z najbardziej tajemniczych atrakcji campusowych. Nigdy nie wiadomo kiedy i gdzie będziesz musiał wykorzystać swoją zdolność orientacji w terenie. Uczestnicy poruszać się będą po wyznaczonej trasie, na której znajdą niecodzienne zadania i zagadki do rozwiązania. Moc niezapomnianych, nocnych wrażeń czeka na każdego z Was! Bądź gotowy!!!

[spacer style=”style1″]

5. Laser Tag

Podczas tegorocznej edycji Campusu Studenckiego w Łazach będziecie mieli okazję spróbować swoich sił w laserowym Paintballu, czyli Laser Tag! Jest to jedna z ciekawszych gier zespołowych, w której kulki zamienione są na fale podczerwieni emitowane z karabinu. Z całą pewnością nie będzie czasu na nudę! Już teraz zbierajcie ekipę i wybierzcie CAMPUS STUDENCKI ŁAZY 2017!

IMG_7220
[spacer style=”style1″]

6. Skimboard

Skimboard to sport, który na pewno dostarczy każdemu sporo emocji i zbuduje jeszcze bardziej wakacyjny klimat podczas tegorocznej edycji Campusu Studenckiego Łazy 2017! Trochę adrenaliny, morskie fale i promienie gorącego słońca to esencja tego co będzie Was czekać.

IMG_7220