.

O Campusie

Zapraszamy Cię serdecznie na najbardziej odjechany wyjazd akademicki w Polsce! Zabierz swój bagaż doświadczeń do Łaz i pozwól, by początek września 2018 eksplodował niekończącą się ilością pozytywnych wrażeń, nowych przyjaźni i najpiękniejszych wspomnień! Bo możesz szybko zapomnieć to, co przeczytałeś, ale tego Campusu Akademickiego nie zapomnisz nigdy!

Data: 04-09.09.2018

12

Campus Akademicki Łazy 2018, to niesamowita podróż do raju na ziemi, czyli naszych polskich, nadmorskich Łaz. Raju przepełnionego wspaniałą integracją, dobrą muzyką, tysiącem kolorowych i fantastycznych ludzi oraz ogromną ilością wartościowych szkoleń i warsztatów, od których aż zakręci Ci się w głowie!

32

Campus Akademicki, to cykliczny obóz studencki, który co roku przyciąga do nadmorskiej miejscowości Łazy blisko 1000 żaków z całej Polski! Podczas tygodniowego spotkania studenci mają okazję zapoznać się ze sobą i zaadaptować do specyficznego, studenckiego klimatu. Campus to szansa na znalezienie nowych przyjaciół, zainteresowań, partnerów do wspólnego mieszkania, miłości, szczęścia, pomysłu na życie i… wielu innych pozytywnych chwil, które pozostaną z Wami na zawsze.

07

Podstawowym zadaniem Campusu Akademickiego jest przedstawienie większości problemów, jakie spotykają studenta wyższej uczelni. Podczas warsztatów, spotkań i prelekcji poruszamy tematykę pomocy materialnej, regulaminu studiów, zwyczajów panujących na Uczelni. Informujemy Studentów o możliwościach podjęcia pracy zarobkowej, wyjazdu na stypendium zagraniczne. Zapoznajemy ich z technikami szybkiego uczenia się, czytania i zapamiętywania. Obóz stanowi pomocną dłoń dla wszystkich studentów, a w połączeniu z integracją i świetną zabawą jest dla uczestników niezapomnianym przeżyciem. Dzięki zatrważającej ilości dobrowolnych szkoleń i warsztatów możecie zapoznać się z:

  • warunkami studiowania na Waszej uczelni
  • profesorami i znanymi osobistościami, z którymi spędzicie najbliższe 3-5 lat
  • warunkami pomocy materialnej oraz kwestiami odnalezienia pracy zarobkowej po i w trakcie studiów
  • zasadami rządzącymi życiem studenckim w wielkim mieście
  • umiejętnościami, które będziecie szkolić w toku Waszych studiów (warsztaty dziennikarskie, warsztaty z przedsiębiorczości, warsztaty dot. współczesnego rynku pracy itp.)
  • rzeszą studentów o pięknych i jakże kreatywnych głowach

Nie zapominajmy jednak, że Campus Akademicki to przede wszystkim integracja! Niesamowity tydzień, który wypełni Wasze życie atrakcjami najwyższego formatu! Codzienne imprezy integrujące ponad tysiąc studentów z całej Polski, konkursy z nagrodami, koncerty gwiazd polskiej sceny muzycznej (do tej pory odwiedzili nas ENEJ, Quebonafide, 3oda KRU,TEDE, Bednarek, Bracia Figo Fagot Grubson, Rahim, Head Hunters i wielu innych), zabawy na plaży i ośrodkach oraz masa wielu innych atrakcji, jakie przygotowali dla Was organizatorzy.

Campus Akademicki, to najbezpieczniejsza i najbardziej kolorowa alternatywa na rozpoczęcie Twojej przygody ze studiowaniem! Ponad tysiąc studentów i studentek w jednym miejscu gwarantuje emocje i wrażenia prosto z kosmosu!

Serdecznie zapraszamy!

 

Kilka przydatnych informacji:

Campus Akademicki w wymiarze ogólnopolskim?

Campus, to cykliczny wyjazd, spotkanie studentów z całego kraju organizowane przez załogi samorządów największych Uczelni w Polsce. Termin, miejsce obozu i inne szczegóły techniczne znajdziecie w dołączonych i polecanych materiałach. Tegoroczna edycja jest dwunastą z kolei. Przygotowaliśmy ponad 1000 miejsc dla studentów z całej Polski. Pokrótce Campus to: jeden ośrodek, zorganizowana infrastruktura, wyposażona baza noclegowa, dowolność korzystania i jej dostępność, brak obligującego i wiążącego programu, a jednocześnie jego szeroka oferta i różnorodność, bogaty program rozrywkowy organizowany każdego dnia przez organizatorów innej uczelni z finałowymi koncertami i imprezami.

Campus Akademicki w wymiarze lokalnym?

Campus w minionym roku został zdominowany przez studentów z Wrocławia i  Poznania, którzy wielokrotnie wraz z Organizatorami “zamykali” całonocne spotkania integracyjne :] , imprezy itp. W tym roku wesprą nas w wakacyjnych wojażach uczelnie z Warszawy, Bydgoszczy, Torunia, Lublina, Opola, Kielc i wielu innych polskich miast. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby połączyć przyjemne z pożytecznym i wyjechać na campus w większej grupie, niekoniecznie studentów I-szego roku), zabrać znajomych i przyjaciół z liceum, którzy wybrali na miejsce swoich studiów różne miasta Polski.

Campus Akademicki w wymiarze uczelni?

Campus pomimo swojego ogólnopolskiego wymiaru jest stricte obozem dla studentów Twojej uczelni. Zarówno pod względem organizacji, jak i uczestnictwa. Pod względem organizacji: stanowi jedyną, pośród wszystkich dostępnych na Twojej uczelni, ofertę wakacyjną objętą patronatem władz rektorskich i dziekańskich, jest dofinansowany z budżetu Zarządu Samorządu Studentów, posiada pełne zaplecze i oparcie w strukturach uczelni, a przede wszystkim jest przygotowany i prowadzony na miejscu przez studentów.

Wspólna i sąsiedzka lokalizacja pokoi, to jednocześnie: najdogodniejsza forma integracji we własnym gronie, a przede wszystkim silna reprezentacja pośród ogólnopolskiej społeczności obozu.

 

Zapisz