.

2021 Krzysztof Skiba

Jak sam o sobie mówi: „Artysta wszechstronnie rozrywkowy. Znany Showmen, happener, aktor. Manipulator i wentylator. Felietonista, wokalista i masażysta (mózgu).

.

2021 Kalwi & Remi

Początek powstania duetu to druga połowa 2003 roku. Wtedy właśnie Kalwi i Remi poznali się w radiu, w którym prowadzili własne programy promujące muzykę klubową. Szybko zyskali ogromną popularność wśród ogromnej rzeszy słuchaczy, co wymusiło na nich występy w klubach.

.

2019 Malik Montana

Malik Montana to kontrowersyjny raper, który w swoich tekstach nie boi poruszać się tematów tabu. Sam mówi o swoim ogromnym dystansie do siebie i swobodnym podejściu do tworzenia tekstów.

.

2019 Borys LBD

Borys LBD to pochodzący z Koszalina producent i początkujący wokalista urodzony w 1997 roku. W swoich utworach przeważnie stawia na chwytliwe podkłady oraz wiązanki składające się w gry słowne. Przygodę z muzyką rozpoczął w 7 roku życia, a pierwsze kroki w produkcji stawiał w 2012 roku. Kto by nie znał Jessici, która stała się jego hitem.

Poza muzyką Borys LBD jest szachistą i lubi uprawiać sport.

.

2018 PlanBe

Urodzony w 13 sierpnia 1996 roku w Tomaszowie Lubelskim. W 2012 roku zaczął tworzyć swoje pierwsze nagrania, wydając przy tym utwór pt. ,,Styl”. W 2013 roku wydał utwory pt. ,,Niewidzialny” oraz ,,Epilog” oba pochodzące z mixtape’u, który nie ujrzał światła dziennego. W styczniu 2014 roku wydał swój pierwszy flowtest pt. ,,Życie wybiera nas”, oraz remix utworu Quebonafide, Kuby Knapa oraz Kubana pt. ,,Żadnych zmartwień”(…)

Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/PlanBe

.

2017 – TEDE

Jacek Maciej Szymon Graniecki (ur. 24 lipca 1976 w Warszawie), bardziej rozpoznawalny jako TEDE (znany również jako TDFFiodorJaca oraz DJ Buhh) – polski raper, autor tekstów i producent muzyczny, a także przedsiębiorca, aktor i osobowość telewizyjna. Jego albumy rozeszły się w ponad 220 tys. egzemplarzy w Polsce, zaś sam artysta został pięć razy nominowany do nagrody Fryderyka(…)

.

2016 – QUEBONAFIDE

Showman którego nie trzeba przedstawiać, czyli Quebonafide – właściwie Kuba Grabowski (ur. 21 lipca 1991r. w Ciechanowie). Polski raper, który zrobił wokół siebie duży szum wydając 31 lipca 2013r. mixtape o nazwie „Eklektyka”. 31 grudnia 2013 roku, Quebo oraz Eripe wydali swój album zatytułowany „Płyta Roku”. Kolejny jego albumem była „Ezoteryka” wydana na światło dzienne 27 marca 2015r. W przedsprzedaży do zamówionego albumu został dołączony bezpłatny mixtape zatytułowany „Erotyka”.

Następnie Raper rozpoczął pracę nad album „Egzotyka”, w tym celu podróżował do 14 krajów, aby w każdym z nich nagrać teledysk zawierający niepowtarzalny klimat owej płycie oraz poruszyć nieporuszane do tej pory problemy związane z różnymi, często bardzo ważnymi potrzebami ludzi. Raper podróżował kolejno do Tajlandii, Meksyku, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Indii, Brazylii, Madagaskaru, RPA, Francji, Islandii, Japonii, Maroka, Stanów Zjednoczonych, Australii kończąc na Polsce utworem pt. „Odyseusz”

22 marca 2018 ukazał się drugi singiel promujący album duetu TACONAFIDE pt. Tamagotchi(…)