Pogorzelica
14-19.09.2024
koszt: 849 zł / os.

Pojedź na najlepszy wyjazd akademicki w Polsce

Campus Akademicki Pogorzelica 2024, to niesamowita podróż do raju na ziemi, czyli naszej polskiej, nadmorskiej Pogorzelicy. Raju przepełnionego wspaniałą integracją, dobrą muzyką, tysiącem kolorowych i fantastycznych ludzi oraz ogromną ilością wartościowych szkoleń i warsztatów, od których aż zakręci Ci się w głowie!

Dlaczego nasz campus?

Campus Akademicki, to cykliczny obóz studencki, który co roku przyciąga do nadmorskiej miejscowości Pogorzelica dla studentów z całej Polski! Podczas tygodniowego spotkania studenci mają okazję zapoznać się ze sobą i zaadaptować do specyficznego, studenckiego klimatu. Campus to szansa na znalezienie nowych przyjaciół, zainteresowań, partnerów do wspólnego mieszkania, miłości, szczęścia, pomysłu na życie i… wielu innych pozytywnych chwil, które pozostaną z Wami na zawsze.

Jaki jest cel naszego Kampusu

Podstawowym zadaniem Campusu Akademickiego jest przedstawienie większości problemów, jakie spotykają studenta wyższej uczelni. Podczas warsztatów, spotkań i prelekcji poruszamy tematykę pomocy materialnej, regulaminu studiów, zwyczajów panujących na Uczelni. Informujemy Studentów o możliwościach podjęcia pracy zarobkowej, wyjazdu na stypendium zagraniczne. Zapoznajemy ich z technikami szybkiego uczenia się, czytania i zapamiętywania. Obóz stanowi pomocną dłoń dla wszystkich studentów, a w połączeniu z integracją i świetną zabawą jest dla uczestników niezapomnianym przeżyciem.

Czego się nauczysz podczas kampusu?

Dzięki zatrważającej ilości dobrowolnych szkoleń i warsztatów możecie zapoznać się z:

  • warunkami studiowania na Waszej uczelni
  • profesorami i znanymi osobistościami, z którymi spędzicie najbliższe 3-5 lat
  • warunkami pomocy materialnej oraz kwestiami odnalezienia pracy zarobkowej po i w trakcie studiów
  • zasadami rządzącymi życiem studenckim w wielkim mieście
  • umiejętnościami, które będziecie szkolić w toku Waszych studiów (warsztaty dziennikarskie, warsztaty z przedsiębiorczości, warsztaty dot. współczesnego rynku pracy itp.)
  • rzeszą studentów o pięknych i jakże kreatywnych głowach

Najważniejsze!

Nie zapominajmy jednak, że Campus Akademicki to przede wszystkim integracja! Niesamowity tydzień, który wypełni Wasze życie atrakcjami najwyższego formatu! Codzienne imprezy integrujące studentów z całej Polski, konkursy z nagrodami, pub quizy, zabawy na plaży oraz masa innych atrakcji, jakie przygotowali dla Was organizatorzy.

Campus Akademicki, to najbezpieczniejsza i najbardziej kolorowa alternatywa na rozpoczęcie Twojej przygody ze studiowaniem!

CENA TO JEDYNE:
849 zł

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!

Scroll to Top