01-06.09.2022, Łazy k. Mielna

koszt: 749 zł / os.

Zapraszamy Cię serdecznie na najbardziej odjechany wyjazd akademicki w Polsce!

Zabierz swój bagaż doświadczeń do Łaz i pozwól, by początek września 2022 eksplodował niekończącą się ilością pozytywnych wrażeń, nowych przyjaźni i najpiękniejszych wspomnień! Bo możesz szybko zapomnieć to, co przeczytałeś, ale tego Campusu Akademickiego nie zapomnisz nigdy!

Campus Akademicki Łazy 2022, to niesamowita podróż do raju na ziemi, czyli naszych polskich, nadmorskich Łaz. Raju przepełnionego wspaniałą integracją, dobrą muzyką, tysiącem kolorowych i fantastycznych ludzi oraz ogromną ilością wartościowych szkoleń i warsztatów, od których aż zakręci Ci się w głowie!

Campus Akademicki, to cykliczny obóz studencki, który co roku przyciąga do nadmorskiej miejscowości Łazy dla studentów z całej Polski! Podczas tygodniowego spotkania studenci mają okazję zapoznać się ze sobą i zaadaptować do specyficznego, studenckiego klimatu. Campus to szansa na znalezienie nowych przyjaciół, zainteresowań, partnerów do wspólnego mieszkania, miłości, szczęścia, pomysłu na życie i… wielu innych pozytywnych chwil, które pozostaną z Wami na zawsze.

Podstawowym zadaniem Campusu Akademickiego jest przedstawienie większości problemów, jakie spotykają studenta wyższej uczelni. Podczas warsztatów, spotkań i prelekcji poruszamy tematykę pomocy materialnej, regulaminu studiów, zwyczajów panujących na Uczelni. Informujemy Studentów o możliwościach podjęcia pracy zarobkowej, wyjazdu na stypendium zagraniczne. Zapoznajemy ich z technikami szybkiego uczenia się, czytania i zapamiętywania. Obóz stanowi pomocną dłoń dla wszystkich studentów, a w połączeniu z integracją i świetną zabawą jest dla uczestników niezapomnianym przeżyciem. Dzięki zatrważającej ilości dobrowolnych szkoleń i warsztatów możecie zapoznać się z:

  • warunkami studiowania na Waszej uczelni
  • profesorami i znanymi osobistościami, z którymi spędzicie najbliższe 3-5 lat
  • warunkami pomocy materialnej oraz kwestiami odnalezienia pracy zarobkowej po i w trakcie studiów
  • zasadami rządzącymi życiem studenckim w wielkim mieście
  • umiejętnościami, które będziecie szkolić w toku Waszych studiów (warsztaty dziennikarskie, warsztaty z przedsiębiorczości, warsztaty dot. współczesnego rynku pracy itp.)
  • rzeszą studentów o pięknych i jakże kreatywnych głowach

Nie zapominajmy jednak, że Campus Akademicki to przede wszystkim integracja! Niesamowity tydzień, który wypełni Wasze życie atrakcjami najwyższego formatu! Codzienne imprezy integrujące ponad tysiąc studentów z całej Polski, konkursy z nagrodami, koncerty gwiazd polskiej sceny muzycznej (do tej pory odwiedzili nas Malik Montana, Borys LBD, Kękę, ENEJ, Quebonafide, 3oda KRU,TEDE, Bednarek, Bracia Figo Fagot, Grubson, Rahim, Head Hunters i wielu innych), zabawy na plaży i ośrodkach oraz masa wielu innych atrakcji, jakie przygotowali dla Was organizatorzy.

Campus Akademicki, to najbezpieczniejsza i najbardziej kolorowa alternatywa na rozpoczęcie Twojej przygody ze studiowaniem!

Serdecznie zapraszamy!