Zapraszamy Cię serdecznie na najbardziej odjechany wyjazd akademicki w Polsce!

Zabierz swój bagaż doświadczeń do Łaz i pozwól, by początek września 2021 eksplodował niekończącą się ilością pozytywnych wrażeń, nowych przyjaźni i najpiękniejszych wspomnień! Bo możesz szybko zapomnieć to, co przeczytałeś, ale tego Campusu Akademickiego nie zapomnisz nigdy!

10-15.09.2021, Łazy k. Mielna

koszt: 649 zł / os.

Campus Akademicki Łazy 2021, to niesamowita podróż do raju na ziemi, czyli naszych polskich, nadmorskich Łaz. Raju przepełnionego wspaniałą integracją, dobrą muzyką, tysiącem kolorowych i fantastycznych ludzi oraz ogromną ilością wartościowych szkoleń i warsztatów, od których aż zakręci Ci się w głowie!

Campus Akademicki, to cykliczny obóz studencki, który co roku przyciąga do nadmorskiej miejscowości Łazy dla studentów z całej Polski! Podczas tygodniowego spotkania studenci mają okazję zapoznać się ze sobą i zaadaptować do specyficznego, studenckiego klimatu. Campus to szansa na znalezienie nowych przyjaciół, zainteresowań, partnerów do wspólnego mieszkania, miłości, szczęścia, pomysłu na życie i… wielu innych pozytywnych chwil, które pozostaną z Wami na zawsze.

Podstawowym zadaniem Campusu Akademickiego jest przedstawienie większości problemów, jakie spotykają studenta wyższej uczelni. Podczas warsztatów, spotkań i prelekcji poruszamy tematykę pomocy materialnej, regulaminu studiów, zwyczajów panujących na Uczelni. Informujemy Studentów o możliwościach podjęcia pracy zarobkowej, wyjazdu na stypendium zagraniczne. Zapoznajemy ich z technikami szybkiego uczenia się, czytania i zapamiętywania. Obóz stanowi pomocną dłoń dla wszystkich studentów, a w połączeniu z integracją i świetną zabawą jest dla uczestników niezapomnianym przeżyciem. Dzięki zatrważającej ilości dobrowolnych szkoleń i warsztatów możecie zapoznać się z:

  • warunkami studiowania na Waszej uczelni
  • profesorami i znanymi osobistościami, z którymi spędzicie najbliższe 3-5 lat
  • warunkami pomocy materialnej oraz kwestiami odnalezienia pracy zarobkowej po i w trakcie studiów
  • zasadami rządzącymi życiem studenckim w wielkim mieście
  • umiejętnościami, które będziecie szkolić w toku Waszych studiów (warsztaty dziennikarskie, warsztaty z przedsiębiorczości, warsztaty dot. współczesnego rynku pracy itp.)
  • rzeszą studentów o pięknych i jakże kreatywnych głowach

Nie zapominajmy jednak, że Campus Akademicki to przede wszystkim integracja! Niesamowity tydzień, który wypełni Wasze życie atrakcjami najwyższego formatu! Codzienne imprezy integrujące ponad tysiąc studentów z całej Polski, konkursy z nagrodami, koncerty gwiazd polskiej sceny muzycznej (do tej pory odwiedzili nas Malik Montana, Borys LBD, Kękę, ENEJ, Quebonafide, 3oda KRU,TEDE, Bednarek, Bracia Figo Fagot, Grubson, Rahim, Head Hunters i wielu innych), zabawy na plaży i ośrodkach oraz masa wielu innych atrakcji, jakie przygotowali dla Was organizatorzy.

Campus Akademicki, to najbezpieczniejsza i najbardziej kolorowa alternatywa na rozpoczęcie Twojej przygody ze studiowaniem!

Serdecznie zapraszamy!