Nie zapominajmy jednak, że Campus Akademicki to przede wszystkim integracja! Niesamowity tydzień, który wypełni Wasze życie atrakcjami najwyższego formatu! Codzienne imprezy integrujące studentów z całej Polski, konkursy z nagrodami, pub quizy, zabawy na plaży oraz masa innych atrakcji, jakie przygotowali dla Was organizatorzy

14-19.09.2023, Pogorzelica

koszt: 849 zł / os.

Zapraszamy Cię serdecznie na najbardziej odjechany wyjazd akademicki w Polsce!

Zabierz swój bagaż doświadczeń do Pogorzelicy i pozwól, wrzesień 2023 eksplodował niekończącą się ilością pozytywnych wrażeń, nowych przyjaźni i najpiękniejszych wspomnień! Bo możesz szybko zapomnieć to, co przeczytałeś, ale tego Campusu Akademickiego nie zapomnisz nigdy!

Campus Akademicki Pogorzelica 2023, to niesamowita podróż do raju na ziemi, czyli naszej polskiej, nadmorskiej Pogorzelicy. Raju przepełnionego wspaniałą integracją, dobrą muzyką, tysiącem kolorowych i fantastycznych ludzi oraz ogromną ilością wartościowych szkoleń i warsztatów, od których aż zakręci Ci się w głowie!

Campus Akademicki, to cykliczny obóz studencki, który co roku przyciąga do nadmorskiej miejscowości Pogorzelica dla studentów z całej Polski! Podczas tygodniowego spotkania studenci mają okazję zapoznać się ze sobą i zaadaptować do specyficznego, studenckiego klimatu. Campus to szansa na znalezienie nowych przyjaciół, zainteresowań, partnerów do wspólnego mieszkania, miłości, szczęścia, pomysłu na życie i… wielu innych pozytywnych chwil, które pozostaną z Wami na zawsze.

Podstawowym zadaniem Campusu Akademickiego jest przedstawienie większości problemów, jakie spotykają studenta wyższej uczelni. Podczas warsztatów, spotkań i prelekcji poruszamy tematykę pomocy materialnej, regulaminu studiów, zwyczajów panujących na Uczelni. Informujemy Studentów o możliwościach podjęcia pracy zarobkowej, wyjazdu na stypendium zagraniczne. Zapoznajemy ich z technikami szybkiego uczenia się, czytania i zapamiętywania. Obóz stanowi pomocną dłoń dla wszystkich studentów, a w połączeniu z integracją i świetną zabawą jest dla uczestników niezapomnianym przeżyciem. Dzięki zatrważającej ilości dobrowolnych szkoleń i warsztatów możecie zapoznać się z:

  • warunkami studiowania na Waszej uczelni
  • profesorami i znanymi osobistościami, z którymi spędzicie najbliższe 3-5 lat
  • warunkami pomocy materialnej oraz kwestiami odnalezienia pracy zarobkowej po i w trakcie studiów
  • zasadami rządzącymi życiem studenckim w wielkim mieście
  • umiejętnościami, które będziecie szkolić w toku Waszych studiów (warsztaty dziennikarskie, warsztaty z przedsiębiorczości, warsztaty dot. współczesnego rynku pracy itp.)
  • rzeszą studentów o pięknych i jakże kreatywnych głowach

Nie zapominajmy jednak, że Campus Akademicki to przede wszystkim integracja! Niesamowity tydzień, który wypełni Wasze życie atrakcjami najwyższego formatu! Codzienne imprezy integrujące studentów z całej Polski, konkursy z nagrodami, pub quizy, zabawy na plaży oraz masa innych atrakcji, jakie przygotowali dla Was organizatorzy.

Campus Akademicki, to najbezpieczniejsza i najbardziej kolorowa alternatywa na rozpoczęcie Twojej przygody ze studiowaniem!

Serdecznie zapraszamy!