1. Siatkówka – rozgrywki w siatkówkę o puchar Pogorzelicy

Zapraszamy Was do zapełnienia sobie popołudniowej pory każdego dnia campusowego szaleństwa wspaniałymi rozgrywkami w siatkówkę. Zbierzcie się ze znajomymi z ośrodka, pokoju lub też kimkolwiek, kogo napotkacie w trakcie swych obozowych wędrówek i zagrajcie o puchar Łaz

2. Streetball

Skacz niczym Kobe, dunkuj niczym Lipek i czapuj, jak prawdziwy bostończyk! Czujesz w sobie odrobinę z Gortata? A może po prostu masz ochotę spędzić Campus także na sportowo? Koniecznie zgłoś się do prowadzącego sportowe rozgrywki i razem ze swoją drużyną walcz o laury koszykarskiej ligi Campusu!

3. Piłka nożna

Jeśli dotychczasowe osiągnięcia rodzimych klubów w zmaganiach o europejskie puchary nie zadowalają Cię i Twojego futbolowego głodu, to serdecznie zapraszamy do skorzystania z możliwości rozegrania nie jednego, a wielu meczów w piłkę nożną podczas campusowych rozgrywek ligowych!

Stawka wysoka, przeciwnicy wymagający, a piękne kibicki tylko czekają na Twój drybling… podanie i… GOL!!

4. Bieg nocny

To jedna z najbardziej tajemniczych atrakcji campusowych. Nigdy nie wiadomo kiedy i gdzie będziesz musiał wykorzystać swoją zdolność orientacji w terenie. Uczestnicy poruszać się będą po wyznaczonej trasie, na której znajdą niecodzienne zadania i zagadki do rozwiązania. Moc niezapomnianych, nocnych wrażeń czeka na każdego z Was! Bądź gotowy!!

5. Beer joga

Zacznij dzień na pełnej petardzie i od razu po śniadaniu skocz na relaksacyjną jogę z umilaczem!