Wiecie, że do Campusu zostało tylko 3 dni? 

No to co, jedziemy? Już wiemy czym!

Mamy nadzieję, że zapoznaliście się już z artykułem na temat pociągu z Wrocławia do Łaz, o którym pisaliśmy TUTAJ. Tym razem chcieliśmy uzupełnić info o szczegóły dotyczące wyczekanego transportuj z Koszalina do Łaz.

 

Specjalnie na Campus załatwiliśmy dwa autokary, które razem zabiorą aż 106 osób prosto do Łaz! Będą czekać na nas pod dworcem PKS w Koszalinie.

Przygotujcie 10 zł na bilet. Opłata będzie pobierana przez dwie osoby z Kadry- po jednej dla każdego autobusu. Jeśli będzie zimno, Anię poznacie po stroju jednorożca a Ewę po opasce z rogiem jednorożca.

 

 

Jaki jest plan?

Po opuszczeniu pociągu, zbieramy się przed dworcem PKP. Kiedy cała grupa będzie na miejscu, przejdziemy na dworzec PKS, gdzie będą czekały na nas autokary. Ich numery rejestracyjne to: ZK 7948E oraz ZK 94884 ( podajemy aby na pewno nikt się nie zgubił). Po zapłaceniu za bilet zajmujecie miejsce i… jedziemy 😉

 

Taka mała uwaga od nas: uczestnicy Dnia Zero mają pierwszeństwo do autobusu nr 1. Osoby z Kadry, które z nami pojadą to Sandra i Ewa. Pozostali, którzy dotrą w poniedziałek rano na Dworzec wraz z resztą Kadry będą mieli cały autobus numer dwa dla siebie.

 

Kurs powrotny

Jeśli chodzi o kurs powrotny, czyli z Łaz na dworzec PKS w Koszalinie, sytuacja jest nieco inna. Od środy do piątku będą prowadzone ZAPISY na autobus powrotny. Miejsce, do którego należy się zgłaszać to altana na terenie Ośrodka Jaroszowiec. Tam będzie się znajdowało biuro Kadry, która z chęcią odpowie na każde Wasze pytanie w tej sprawie.

 

 

PODSUMOWANIE WYJAZDU:

2 września odjazd z Dworca Głównego we Wrocławiu o godzinie 6:45. Koszt biletu- około 30 zł– nie jest wliczony w cenę Campusu, więc trzeba go kupić samemu. UWAGA! Połączenie jest z przesiadką w Poznaniu, ale jest ona wliczona w cenę biletu, który zakupicie.

W Koszalinie na dworcu PKP będziemy o 13:17 i o tej godzinie będą czekać na nas dwa autokary na dworcu PKS. Opłata za przejazd Koszalin- Łazy to 10 zł, płatne przed wejściem do autobusu u Ani lub Ewy. Transport zorganizowany jest bezpośrednio do ośrodka.

 

Transport powrotny:

Zapisy na autobus w altanie OW Jaroszowiec, koszt biletu: 10zł. Pociąg do Wrocławia około 30zł. Godziny odjazdów podamy podczas Campusu.

 

Jeśli są jakieś pytania, piszcie na grupie Campusu na fb: TUTAJ lub a maila samorzad@uni.wroc.pl