Czy na samą myśl o wyjeździe studenckim Wasi rodzice dostają palpitacji serca a znajomi i przyjaciele przygotowują się na najgorsze? Zupełnie niepotrzebnie! Oto kilka dowodów na to, że jesteśmy przygotowani na sytuacje kryzysowe. 

 

 

 

  1. Wykwalifikowana Kadra 

Członkowie naszej Kadry to studenci, którzy z niejednego pieca już chleb jedli. Większość z nich od wielu lat zajmuje się organizacją Campusu i posiada odpowiednie kompetencje, by udzielić wam  potrzebnej pomocy a jeśli wykracza to poza ich umiejętności, oddadzą Was w ręce specjalistów.

 

 

 

 

  1. Ratownicy medyczni 

Do dyspozycji uczestników Campusu pozostają ratownicy medyczni, którzy czuwają na miejscu, by w każdej chwili móc udzielić Wam profesjonalnej pomocy, a jeśli zajdzie taka potrzeba, przetransportują karetką do najbliższego punktu medycznego.   

 

 

 

 

  1. Ochrona 

 Mili Panowie i Panie z ochrony dbają o wasze bezpieczeństwo podczas gdy Wy beztrosko bawicie się w czasie licznych imprez. Żadne przestępstwa ani akty przemocy nie ujdą na sucho, kiedy oni są na służbie.

 

 

 

 

  1. Szkolenie z pierwszej pomocy

Najważniejszą kwestią jest to, abyście sami dbali o bezpieczeństwo swoje oraz innych uczestników. Dlatego przygotowaliśmy dla Was szkolenie z udzielania pierwszej pomocy, podczas którego dowiecie się jak reagować w sytuacjach zagrażających zdrowiu lub życiu oraz jak udzielić pomocy przedmedycznej, która może uratować komuś życie.

 

 

 

 

5. Pomoc w zasięgu ręki

Jeśli samodzielna pomoc Was przerośnie lub w panice będziecie szukać kogoś, kto się na pomaganiu zna, członkowie Kadry będą doskonale widoczni i na pewno rozróżnicie ich spośród tłumu. Oprócz Campusowych koszulek w innym kolorze niż uczestnicy, nosić będą identyfikatory oraz dobrze widoczne bluzy samorządowe- każdy ze swoim imieniem lub ksywką.

 

 

 

 

Pewnie znacie powiedzonko „Gdyby kózka nie skakała…”. Na Campusie możecie skakać do woli! Jesteśmy przygotowani na każde „Houston, mamy problem”!