ZBIERZ EKIPĘ I POWITAJ NOWY ROK POD GIEWONTEM!

Campus Akademicki to obóz integracyjny dla studentów z całej Polski, który jest okazją do zabawy, wypoczynku, nawiązywania nowych znajomości i jeszcze raz zabawy. Czyli najlepsze miejsce do rozpoczęcia przygody ze studiami – wie to każdy, kto brał w nim udział chociaż raz!

Wraz z końcówką roku nadszedł czas na kolejną edycję tego epickiego wyjazdu – wszak zima też ma swoje atuty, a najlepiej je odkrywać pod stolicą polskich Tatr!

W Murzasichle koło Zakopanego przeżyjesz niezapomniany tydzień: narciarskie szaleństwo w ciągu dnia – narty, snowboard, lodowisko, tor do snow tubingu, oraz wieczorne imprezy: integracja, fluo party, góralski kulig z ogniskiem i na zwieńczenie huczne powitanie nowego roku w blasku fajerwerków. Zbierz ekipę i rusz na podbój Podhala!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O CAMPUSIE

DO ROZPOCZĘCIA CAMPUSU ZOSTAŁO…

0
0
0
0
Dni
0
0
Godzin
0
0
Minut
0
0
Sekund

Wraz z ludźmi ze studiów na pomysł wyjazdu sylwestrowego wpadliśmy dość późno, a domki były w kosmicznych cenach. Campus zimowy był świetną alternatywą, gdyż oprócz hucznego sylwestra trafiliśmy do ośrodka, gdzie zabawa do białego rana była codziennością!

Julia, Wrocław

Podczas campusu zimowego udało mi się w końcu ogarnąć snowboard – dośnieżane stoki, kilka różnych wyciągów i brak szalonych kolejek były świetną alternatywą do warunków z Zakopanego.

Piotr, Szczecin

Jadąc z przyjaciółką we dwie, trochę obawiałyśmy się, czy odnajdziemy się w towarzystwie, jednak po pierwszej imprezie integracyjnej cały ośrodek stał się jedną wielką ekipą.

Anka, Poznań

CENA JUŻ OD:

750 zł 

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!