Jeżeli wciąż zastanawiacie się dlaczego warto wybrać się z nami na Campus Akademicki 2019 mamy dla Was TOP 5 najlepszych powodów dlaczego nie może Cię zabraknąć!

 

  1.  Wciąż szukasz współlokatorów? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Campus to idealne miejsce, żeby poznać swoją mieszkaniową ekipę, z którą podbijesz Wrocław! Nie wierzysz? Aśka i Dominik z naszego Samorządu potwierdzają!
  2.  A może brakuje w Twoim życiu tej jednej i najwspanialszej drugiej połówki? Dobrze trafiłeś! Tutaj zaczynają się gorące, wakacyjne romanse, a nasza morska miejscówka sprzyja do romantycznych wyjść we dwoje!
  3.  Serbscy naukowcy twierdzą, że spędzenie z nami tygodnia nad morzem poprawi Twoje krążenie, samopoczucie, podwyższy poziom endorfin w Twoim ciele i sprawi, że nie będziesz samotny. 

  4.  Twój życiowy album wspomnień zapełni się o kolejne zdjęcia z super ekipą, wakacyjną opalenizną i nockami przy ognisku.
  5.  Jest to też najlepsze miejsce do wakacyjnych zdjęć na instagrama czy facebooka! Twoi znajomi na pewno pozazdroszczą Ci takiego wjazdu w studenckie życie! 

 

Mamy nadzieję, że widzimy się już 2 września w Łazach!