Satyra, groteska, ironia, sarkazm… brzmi jak plan…

… na dobry stand-up! Siadaj wygodnie i posłuchaj jak inni widzą związki, znajomości czy zwyczajną rzeczywistość. Otwórz się na drugiego człowieka i żywo uczestnicz w wydarzeniu. Uwaga! Obowiązkowo trzeba zabrać ze sobą dystans do siebie i świata oraz dobry humor!

Relaks przy grillu?

Po całonocnych imprezach i przepełnionych atrakcjami dniach prezentujemy idealną okazję, żeby nieco zwolnić tempo i naładować baterie. Chill& Grill to doskonała forma integracji, połączona z odpoczynkiem i dobrym grillowanym jedzeniem. Usiądź wygodnie w dobrym towarzystwie i zanurz się w opowieściach, żartach i błogiej atmosferze!

Tinder Party!

Przekonajmy się czy kilkadziesiąt sekund wystarczy, by poznać miłość życia! Podczas Campusu nikt nie może zostać sam, dlatego proponujemy idealną okazję do poznania drugiej połówki i odrobiny zabawy! Randki w ciemno na pewno dostarczą Wam wiele radości. Nutka tajemniczości stworzy unikatową atmosferę, sprzyjającą zbliżeniom…

Rywalizacja połączona z zabawą to zawsze dobry pomysł.

Dodając do tego trochę ruchu i chłodne napoje, otrzymujemy mix idealny. Turniej we flanki to doskonała okazja do sprawdzenia swoich umiejętności i wygrania kilku nagród. Przekonajmy się, kto pije najszybciej na Campusie! Kto nigdy nie grał, ten trąba! 😉

Bieg po nagrodę!

Nie każdy jest zapalonym biegaczem, ale w tym wydarzeniu nie można nie wziąć udziału! Bieg piwny opiera się nie tylko na spożywaniu piwa- jest to połączone z wieloma innymi wyzwaniami! Każda trasa podzielona jest na stacje, na których czekają na Ciebie łatwiejsze i trudniejsze zadania do wykonania. Nagrody są warte każdego przebiegniętego metra!

A gdyby tak rzucić wszystko i zostać aktorem?

Zawsze marzyła Ci się rola aktorska, ale nigdy nie było ku temu dobrej okazji? Tęsknisz za szkolnym teatrem? A może po prostu masz głowę pełną artystycznych pomysłów i szukasz dla nich ujścia? Jeśli chociaż na jedno pytanie odpowiedziałeś twierdząco, to mamy coś dla Ciebie! Co Ty na spotkanie ze sztuką za pomocą teatru improwizatorskiego? Możesz śmiało pokazać co Ci w duszy gra i porwać publiczność w niezapomnianą przygodę z teatrem.

Daj siebie wszystko na imprezach karaoke i zaskocz wszystkich interpretacjami Twoich ulubionych piosenek!

Tradycyjnie ostatniego wieczora ma miejsce rozdanie statuetek CAMPUS NIGHT AWARD dla najbardziej wyróżniających się Campusowiczów! W plebiscycie kandydatów mogą zgłaszać wszyscy uczestnicy, a kandydatury rozpatrzy jury złożone z największych campusowych weteranów ze składu Kadry.

Do zdobycia honorowe tytuły w następujących kategoriach:

  • Mama/Tata wyjazdu
  • Najbardziej zakręcony/zakręcona
  • Głodomór
  • Największy podrywacz/ka im. Alvaro Batata
  • Najlepszy tancerka/tancerz
  • Gwiazda wyjazdu
  • Ekspert/ka od sytuacji trudnych
  • Śpiąca Królewna

Jesteś mistrzem ciekawostek? A może uwielbiasz oglądać teleturnieje, albo wraz ze znajomymi tworzycie zespół ludzi renesansu? Jeśli odpowiedziałeś na któreś z tych pytań „tak” to Pubquiz to coś dla ciebie! Różne kategorie, pytania specjalne, dużo śmiechu i nieśmieszne suchary prowadzącego to tylko niektóre z zalet PubQuizu! Świetne wyzwanie dla tych lubiących rywalizację, jak i lubiących dobrą zabawę w gronie znajomych!