Nudzą Cię imprezy, na których za każdym razem grają to samo? Na Silent Disco nie musisz zmieniać parkietu, klubu, miejscówki by zmienić muzykę!

Masz do wyboru trzech DJ-ów grających równocześnie i to Ty wybierasz którego chcesz słuchać. Ty i Twoi znajomi lubicie inne brzmienia? Nie ma problemu! Silent Disco jest dla każdego. Wspólnie możecie zaszaleć na ciepłych ziarnkach piasku i spróbować w tanecznym rytmie wtopić się w tłum. Wspaniała zabawa, przy pełnym morzu pozwoli Wam na wspólną zabawę bez względu na różne upodobania muzyczne. Przekonaj się jakie to fenomenalne doświadczenie!

Impreza SILENT DISCO @ Campus Akademicki 2022
#CampusAkademicki2022 #ŁazyzWazy

Satyra, groteska, ironia, sarkazm… brzmi jak plan…

… na dobry stand-up! Siadaj wygodnie i posłuchaj jak inni widzą związki, znajomości czy zwyczajną rzeczywistość. Otwórz się na drugiego człowieka i żywo uczestnicz w wydarzeniu. Uwaga! Obowiązkowo trzeba zabrać ze sobą dystans do siebie i świata oraz dobry humor!

Nikt nie słucha disco polo, ale wszyscy znają. 

Tańce-hulańce, zabawa do samego rana, głośna muzyka w rytmie disco polo- to zdecydowanie kojarzy się z weselami i okazją do imprezy do bladego świtu! Wodzirej woła na różne zabawy, wujek zaprasza na malucha, wokół śmiechy i wszelkie rozmowy. Obojętnie gdzie odbywa się zabawa, zawsze jest dobra pora do wyluzowania i skoczenia na parkiet w rytmie ulubionej muzyki. Jest to idealna okazja do zabawy po tak długiej przerwie!

Relaks przy grillu?

Po całonocnych imprezach i przepełnionych atrakcjami dniach prezentujemy idealną okazję, żeby nieco zwolnić tempo i naładować baterie. Chill& Grill to doskonała forma integracji, połączona z odpoczynkiem i dobrym grillowanym jedzeniem. Usiądź wygodnie w dobrym towarzystwie i zanurz się w opowieściach, żartach i błogiej atmosferze!

Tinder Party!

Przekonajmy się czy kilkadziesiąt sekund wystarczy, by poznać miłość życia! Podczas Campusu nikt nie może zostać sam, dlatego proponujemy idealną okazję do poznania drugiej połówki i odrobiny zabawy! Randki w ciemno na pewno dostarczą Wam wiele radości. Nutka tajemniczości stworzy unikatową atmosferę, sprzyjającą zbliżeniom…

Rywalizacja połączona z zabawą to zawsze dobry pomysł.

Dodając do tego trochę ruchu i chłodne napoje, otrzymujemy mix idealny. Turniej we flanki to doskonała okazja do sprawdzenia swoich umiejętności i wygrania kilku nagród. Przekonajmy się, kto pije najszybciej na Campusie! Kto nigdy nie grał, ten trąba! 😉

Wolisz spokojny film w słoneczny dzień czy wiatr we włosach w czasie filmu akcji?

Kino plenerowe jest okazją do obejrzenia kultowych filmów w swobodnej atmosferze, którą zapewnia plener. Możesz poznać nowe produkcje, na nowo odkryć te już znane lub spędzić dobrze czas z towarzystwem innych ludzi. Kino plenerowe daje większą swobodę do cieszenia się ekranizacjami niż zwykłe kino. Czy kiedykolwiek oglądałeś film przy zachodzie słońca lub na plaży? Jeśli nie, to jest to świetna okazja do nadrobienia tego!

Bieg po nagrodę!

Nie każdy jest zapalonym biegaczem, ale w tym wydarzeniu nie można nie wziąć udziału! Bieg piwny opiera się nie tylko na spożywaniu piwa- jest to połączone z wieloma innymi wyzwaniami! Każda trasa podzielona jest na stacje, na których czekają na Ciebie łatwiejsze i trudniejsze zadania do wykonania. Nagrody są warte każdego przebiegniętego metra!

Poczuj się jak bohater „Gwiezdnych Wojen”!

Biegaj i strzelaj celnie! Uważaj! Za zakrętem ktoś się czai! W czasie laser taga musisz wykazać się sprytem i dobrym refleksem. W zespole możecie zdobyć twierdzę drugiej drużyny i czuć się wygranymi. Skup się! Czas ucieka!

3..2..1..ZACZYNAMY!

Na samym początku zafundujemy wam otrzęsiny, mianowicie przywitanie, bo jak zaczynać, to pełną parą! Mamy dla was koszulki, ale prócz gadżetów też mnóstwo gier i zabaw, które pozwolą nam się lepiej poznać, zintegrować i wspólnie cieszyć się odpoczynkiem. Wspólnie wyluzujemy i rozkręcimy
atmosferę

A gdyby tak rzucić wszystko i zostać aktorem?

Zawsze marzyła Ci się rola aktorska, ale nigdy nie było ku temu dobrej okazji? Tęsknisz za szkolnym teatrem? A może po prostu masz głowę pełną artystycznych pomysłów i szukasz dla nich ujścia? Jeśli chociaż na jedno pytanie odpowiedziałeś twierdząco, to mamy coś dla Ciebie! Co Ty na spotkanie ze sztuką za pomocą teatru improwizatorskiego? Możesz śmiało pokazać co Ci w duszy gra i porwać publiczność w niezapomnianą przygodę z teatrem.