Dzisiaj przychodzimy do Was z kilkoma słowami o warsztatach i szkoleniach. 

Nawet największe imprezowe bestie potrzebują chwili wytchnienia, by naładować swoje baterie przed kolejną szaloną nocą. A czy jest na to lepszy sposób niż kreatywne spędzanie czasu, z możliwością poszerzenia wiedzy i umiejętności? 

 

Nudzie na Campusie mówimy stanowcze nie!

Campusowy rozkład jazdy każdego dnia jest bardzo napięty. Pęka w szwach od różnorodności atrakcji, które dla Was przygotowaliśmy. Wystarczy zajrzeć do zakładki “Atrakcje”, aby przekonać się, że każdy znajdzie coś dla siebie. Oprócz nietypowych imprez, dostarczających całą gamę wrażeń, będziecie mieli okazję zdobyć nowe umiejętności oraz wiedzę podczas niecodziennych szkoleń i warsztatów.

 

 

Co nas czeka?

Od miesięcy pracujemy na najwyższych obrotach, aby Campus Akademicki dostarczył niezapomnianych wrażeń każdemu uczestnikowi. Dowodem na to jest długa lista szkoleń, na której znajdziecie takie perełki jak: szlifowanie umiejętności posługiwania się social mediami, prowadzone przez samą Agatę Sałamaj, czyli Panią Snapchat, czy wzbogacanie swojego portfolio zdjęć po kursie filmowo-fotograficznym.

 

 

Pierwszoroczni studenci na pewno nie pogardzą instrukcją obsługi uczelni, którą przedstawią adepci tajnej sztuki studiowania, czyli nasza Kadra we współpracy z Prorektorem ds. Studenckich Uniwersytetu Wrocławskiego dr hab. Rafałem Wojciechowskim, prof. UWr. Zdradzimy wam tajniki jak szybko i efektownie wkuwać do kolokwiów i sesji oraz jak najlepiej wykorzystać każdą dobę.

 

 

Każdy znajdzie coś dla siebie!

Zaczniemy od kursu pierwszej pomocy, o którym pisaliśmy w artykule na temat bezpieczeństwa. Przyda Wam się też krótki poradnik podstaw samoobrony oraz, skoro zaczniemy już wywijać, fani aktywności fizycznej, będa mogli zakręcić bioderkami w rytm gorącej muzyki podczas zajęć zumby. Zamiast wywijać wolisz nawijać? Mamy dla Ciebie warsztat ze słownego freestyle’u. Na zajęciach dziennikarskich pokażemy Wam tajniki reporterskiego fachu oraz sposoby na tworzenie tekstu z niczego. Bardzo przydatne umiejętności na studiach, nie uważacie?

 

 

Pomiędzy praktyką przyjdzie czas na trochę bezpośredniej komunikacji, czyli będzie opcja na nauczenie się podstaw kilku języków, np. francuskiego. Poza tym przygotowaliśmy kilka propozycji dla miłośników DIY. Jeśli marzyliście kiedykolwiek o Camp Rocku, mamy dla Was warsztaty wokalne oraz teatralne. 

 

 

Campus kojarzy się z dobrą muzyką- i tutaj nie zabraknie wartości edukacyjnych z tym związanych. Podczas “Jestem DJ-em na tym densingu” przedstawimy Wam tajniki miksowania kawałków oraz, przy okazji warsztatów barmańskich, nauczycie się miksować substancje tak, aby zachwycić podniebienia.

 

 

Przygotowaliśmy dla Was dodatkowo kilka całkiem ciekawych opcji- warsztaty antydyskryminacyjne, na których zwrócimy uwagę na zjawiska krzywdzące innych, lekcję na temat youtube oraz jedną tajemniczą propozycję, o której dowiemy się dopiero w Łazach.

 

 

To co, wchodzisz w to?

Wyobraźcie sobie co się dzieje, gdy młodzi i kreatywni ludzie z pasją spotykają się w jednym miejscu? Powstają rzeczy nie z tej ziemi a ich różnorodność zadowoli nawet największe marudy! Wyżej opisane zajęcia to tylko kropla w morzu atrakcji, które dla Was przygotowaliśmy!

 

 

Chcecie więcej?

Pamiętajcie, ostatnia tura zapisów trwa tylko do jutra, tj. 20 sierpnia! Nie zwlekajcie, naprawdę warto!

Jeśli chcecie więcej informacji, dołączcie do grupy Campus Akademicki, zajrzyjcie do wydarzenia na Facebooku oraz na fanpage Campusu

 

Zostało 15 dni! Do zobaczenia w Łazach!