Jeśli Twoi znajomi nie mogą z Tobą jechać lub mimo Twoich starań nie dają się przekonać, nie przejmuj się. Campus Akademicki istnieje właśnie po to, aby nawiązywać nowe znajomości i poznawać przyjaciół na całe życie.

Łazy początkiem września to miejsce największej integracji studentów pochodzących z każdego zakątka Polski. To niepowtarzalna szansa na spotkanie ludzi nadających na tych samych falach. Może będą to współlokatorzy z domku, towarzysze codziennych imprez albo godni przeciwnicy we flanki. Nie ma co dłużej gdybać, jedno jest pewne- na Campusie nikt nie jest sam!

Wciąż się wahasz?

Zupełnie niepotrzebnie. Długa lista imprez i innych atrakcji powinna rozwiać wszelkie wątpliwości. Piana Party, Wixapol, Speed Dating Tinder Night czy Festiwal Kolorów to wyśmienite warunki na zacieśnianie znajomości i przypieczętowanie nowych przyjaźni. Kto wie, może poznasz swojego rycerza na białym koniu, albo dziewczynę, z którą można konie kraść. Nie zastanawiaj się ani sekundy dłużej! Kolejna taka okazja dopiero za rok!