Campus coraz bliżej a my cały czas pracujemy, aby był niezapomnianym wydarzeniem dla nas wszystkich. Wykonujemy masę telefonów, szukamy rozwiązań, ustalamy informacje, by móc przekazać je Wam, byście mogli spać spokojnie.  Wiemy, że póki co nie myślicie o zabawie i wciąż powraca pytanie „Jak dostanę się na Campus?” . W poprzednim artykule na ten temat pokazaliśmy Wam wskazówki jak i kiedy znaleźć się w Łazach.

Tym razem przedstawiamy ściągawkę ze szczegółami dotyczącymi przejazdu pociągiem z Wrocławia do Koszalina.

 

 

Pociąg

Wyjazd zaplanowany jest na godzinę 6:45 2 września. Osoby biorące udział w Dniu Zero nie muszą się martwić- Kadra dopilnuje byście wstali i na pewno zdążyli na pociąg. Pozostali muszą na własną rękę dostać się na Dworzec Główny we Wrocławiu.

Według rozkładu pociąg powinien wjechać na peron w Koszalinie o 13:17.

 

 

Bilety

Tak jak pisaliśmy wcześniej, opłata za przejazd nie jest wliczona w cenę Campusu, jednak nie są to ogromne koszty.

Kupując jeden bilet, który obowiazywał będzie na trasie Wrocław Główny- Koszalin z przesiadką w Poznaniu, ze zniżką studencką oraz możliwym -20% za wcześniejszy zakup, zapłacicie maksymalnie 30 złotych.

 

 

Gdzie kupić?

Możecie to zrobić za pomocą stron: rozkład PKP lub strona główna ICC lub w okienku/ automacie dworca, jednak to najbardziej ryzykowna opcja, tylko dla spóźnialskich. Zdecydowanie warto zaopatrzyć się w bilet wcześniej- zaoszczędzi to stresu i Wam, i nam. 😉

 

Dane przejazdu:

Z: Wrocław Główny

DO: Koszalin

DATA: 2 września

GODZINA: 6:45

Kliknięcie „kup bilet” spowoduje przekierowanie do prodecury internetowego zakupu biletów. Dowód płatności, który dostaniecie wraz z mailem możecie wydrukować, jednak nie jest to konieczne. Wystarczy telefon z możliwością otwierania plików PDF, by okazać go konduktorowi.

 

 

Nie pasuje mi kurs pociągiem, co wtedy?

Wtedy musisz organizować sobie transport na własną rękę. Masz sporo opcji: późniejsze pociągi, autobusy lub inne rozwiązania, jakie proponuje XXI wiek. Dołącz na grupę Campus Akademicki– dzięki niej znajdziesz osoby, które pojadą późniejszym późniejszym kursem z Tobą!

 

 

Co dalej?

Dalej, czyli z Koszalina do Łaz, pojedziemy autobusem. Szczegóły nie są nam jeszcze znane, ale nie martwcie się- bilet będzie kosztował w okolicach 10zł.  Jak tylko będziemy znali rozkład i dokładne godziny kursów, damy znać! Śledźcie zakładkę aktualności, by nie przegapić.