SOCIAL MEDIA NINJA!

Social media są już tak powszechne, że z powodzeniem służą zarówno do komunikacji, jak i do kreowania oraz promocji wizerunku. Potrzebne do tego narzędzia znajdują się tak naprawdę w zasięgu ręki, jednak trzeba być ich świadomym by w pełni je wykorzystać.

Lokalny przedsiębiorca z Dolnego Śląska zdradzi tajemnice kulis pracy jako social media ninja. Wyjawi strategie i techniki sprawnego wykorzystania Snapchata, Facebooka i Instagrama do kreowania wizerunku firmy. Opowie o łączeniu tego typu pracy z życiem prywatnym oraz odpowie na najdziwniejsze pytania, jakie kiedykolwiek jej zadano podczas działalności.

UCZELNIA, INSTRUKCJA OBSŁUGI W PŁYNIE.

Początki w nowym miejscu bywają trudne. Pojawiają się pytania, na które istnieją odpowiedzi, jednak nikt nie wie gdzie ich szukać. Podczas szkolenia rozwiążemy najważniejsze problemy nowych studentów, przedstawimy odpowiedzi na najbardziej nurtujące i najczęściej zadawane pytania oraz objaśnimy nie tak trudny i skomplikowany regulamin studiów. 

Wierzymy, że znajomość praw i obowiązków studenta pozwoli szybciej wdrożyć się w życie studenckie oraz poczuć się pewniej podczas pierwszych dni na uczelni. Podpowiemy, do kogo zwrócić się z pytaniami.

Po takich warsztatach dowiesz się:

 1. Jak wygląda struktura uczelni (Wydział, Instytut, Katedra/zakład)
 2. Kim jest: Rektor, Dziekan, Dyrektor?
 3. Kto jest kim: Kwestor, Kanclerz, Rzecznik?
 4. Jak działa Samorząd; Zarząd Uczelniany Samorządu Studentów Uniwersytetu Wrocławskiego, WRSS Wydziału, Starosta roku?
 5. Kim jest profesor zwyczajny, a kim jest nadzwyczajny?
 6. Kim jest opiekun roku?
 7. Co to jest sylabus, gdzie jest plan zajęć i czym są tajemnicze ECTSy?
 8. Mały Hogwart, czyli nasza uniwersytecka biblioteka.
 9. Wielki brat USOS – czy należy się go bać?
 10. Bluza Uniwersytetu;
 11. Czym jest dziekanat, sekretariat, BOS, SPNJO, CWF?
 12. Dlaczego Uniwersytet Wrocławski im. Bolesława Bieruta?
 13. Jak wygląda s(j)esja?
 14. Co warto odwiedzić w Uniwersytecie?
 15. Jakie zajęcia są ciekawe?
 16. Poznasz Kampus: Leopoldyński, na Koszarowej, Grunwaldzki.
 17. Usłyszysz ciekawe historie studentów!

Zapraszamy Was na pogadankę z przedstawicielami władz rektorskich Uniwersytetu Wrocławskiego, Samorządu Studentów, Stowarzyszenia Studentów i Absolwentów „Universal” oraz Agatą Mitek – znaną w socialmediach jako „Pani Snap”. Nasi rozmówcy podzielą się z Wami opowieściami i anegdotami z czasów studiowania, swoimi refleksjami na temat tego życiowego etapu, a niejednokrotnie zdradzać Wam będą bezcenne wskazówki dotyczące zdobywania wykształcenia na Uniwersytecie Wrocławskim. Pytajcie naszych gości o co chcecie!

SZKOLENIE BARMAŃSKIE (z degustacją)

Idealna propozycja dla fanów kolorowych napojów i tych, którzy marzą o tym jednym własnoręczne przygotowanym. Podczas Campusu będą mieli okazję spróbować swoich sił w zawodzie barmana. Doświadczeni barmani nauczą co i w jaki sposób łączyć, by jak najbardziej smakowało. 

Zapewniamy niezbędny ekwipunek oraz certyfikowanych barmanów, którzy zdradzą najbardziej zjawiskowe sztuczki barmańskie oraz uchylą rąbka tajemnicy na temat swojej pracy. Po szkoleniu przewidziana jest degustacja stworzonych napojów oraz podsumowanie poczynionych postępów.

KURS PIERWSZEJ POMOCY

Znajomość zasad udzielania pierwszej pomocy jest bardzo ważną i przydatną wiedzą. Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu, uczestnicy będą potrafili rozpoznać stany zagrażające życiu,  prawidłowo udzielić pomocy przedmedycznej oraz podjąć czynności ratownicze na miejscu wypadku. Szkolenie dostarczy im również wskazówek w jaki sposób nie dać ponieść się panice czy emocjom, działać sprawnie i metodycznie w celu uratowania zdrowia lub życia.

Potencjalne zagrożenie może czaić się wszędzie, również podczas trwania Campusu, toteż kurs pomoże utrzymać odpowiedni poziom bezpieczeństwa, dzięki znajomości zasad postępowania przez uczestników. Pomoże on organizatorom uniknąć wielu potencjalnie niebezpiecznych sytuacji i usprawni system reagowania. Po prelekcji studenci będą wiedzieli do kogo się zgłosić w przypadku ryzykownej sytuacji, dzięki czemu będzie można jej zapobiec lub szybko udzielić pomocy. 

Zastanawialiście się kiedyś co kryje się za niepozornie wyglądającymi runami? Co mogą powiedzieć o innych, o nas samych, albo czy mogą pomóc zajrzeć w przyszłość? Jeśli tak, to jak najbardziej zapraszam was na szkolenie z czytania run. Będziemy odkrywać tajemnice run i nauczycie się je wykorzystywać do poznawania świata i ludzi za pomocą rozkładów i run osobistych.

Czyli poszukiwanie złota na Uniwersytecie 🙂

W trakcie warsztatów dowiecie się, jakie świadczenia Wam przysługują i jakie warunki trzeba spełnić, żeby móc starać się o:

 • stypendium socjalne
 • stypendium Santander Universitas
 • stypendium dla osób z niepełnosprawnością
 • stypendium rektora
 • stypendium ministra za znaczące osiągnięcia

Oswoicie się z dokumentacją- dopilnujemy, żebyście nie utonęli w morzu papierologii!

Co zrobić, gdy powinie się noga? Czyli objaśnienie czym jest zapomoga, eksternistyczne zaliczenia zajęć, urlop dziekański i warunkowe zaliczenia!

Po tych warsztatach, zdobędziecie prawdziwą żyłę złota wiedzy o zapleczu socjalnym! 🙂

Razem z certyfikowanymi ekspertami praw studenta zdobądź bezcenną wiedzę o regulaminowych i prawnych aspektach studiowania!
Cytując klasyka „Czy wiedziałeś, że masz prawa? Regulamin studiów mówi, że tak!”

Porywające zajęcia taneczne, których energia nakręci Cię na cały dzień!

Aktywne wakacje to podstawa, więc poza yogą i zajęciami teatralnymi przygotowaliśmy też warsztaty taneczne. Rytmiczna muzyka wprowadzi nas w świat tańca, luzu i pozytywnej energii ze szczyptą szaleństwa. Kolejna świetna okazja do integracji i oddania się wspaniałej zabawie

#ruszsienacampusie

Znasz swoje ciało i jego umiejętności? A może chcesz nauczyć się przydatnej sztuki improwizacji?

Mamy też dla was zajęcia z improwizacji teatralnej. Pod okiem profesjonalistów będziecie mogli nabyć umiejętności improwizacji, które poniekąd przydają się na studiach…ale będzie to też po prostu świetna zabawa i okazja do wyrażenia siebie, ekspresji. Całość zajęć zwieńczona będzie wspólnym występem. Gwarantujemy moc wrażeń!

Dzięki zajęciom warsztatowym z certyfikowaną kosmetolożką wzbij się na nowy poziom swoich umiejętności!