.

Zacznij dzień pełen energii!


Myślałaś/eś kiedyś nad yogą, ale za trudne, za daleko i nie wiesz do końca jak to się je? My spieszymy z odpowiedzią. Na Campusie będziesz mieć możliwość spróbować uspokoić swoje ciało w sesji jogi z profesjonalną instruktorką, która pomoże ci odżywić twoje ciało i ducha. I to na plaży.
Cóż może być lepszego, by ukoić nerwy i naładować się energią na dalsze dni?

Chcesz w wyjątkowy sposób uwieczniać wyjątkowe chwile? Zawsze chciałeś nauczyć się robić ładne zdjęcia ale nie wiesz jak ugryźć temat?

Warsztaty fotograficzne są właśnie dla Ciebie! Nauczysz się podstaw kadrowania i podstawowych pojęć fotograficznych, dowiesz się jak maksymalnie wykorzystać potencjał aparatu w telefonie i poznasz źródła, z których będziesz mógł czerpać niezbędną wiedzę. Jedyne czego potrzebujesz to telefon komórkowy i otwarty umysł!

Warsztaty muzyczne to propozycja dla wszystkich tych, którzy wiedzą, że ich głosy „mogą więcej”

albo posiadają instrumenty muzyczne i są w stanie zaprezentować swoją umiejętność gry na nich. Nieważne czy grasz na trójkącie, basie czy nucisz pod prysznicem. Usiądź z nami i w przyjemnej atmosferze stwórzmy piosenkę campusu 2019!

#fletywdłonie

Porywające zajęcia taneczne, których energia nakręci Cię na cały dzień!

Aktywne wakacje to podstawa, więc poza yogą i zajęciami teatralnymi przygotowaliśmy też warsztaty taneczne. Rytmiczna muzyka wprowadzi nas w świat tańca, luzu i pozytywnej energii ze szczyptą szaleństwa. Kolejna świetna okazja do integracji i oddania się wspaniałej zabawie

#ruszsienacampusie

Znasz swoje ciało i jego umiejętności? A może chcesz nauczyć się przydatnej sztuki improwizacji?

Mamy też dla was zajęcia z improwizacji teatralnej. Pod okiem profesjonalistów będziecie mogli nabyć umiejętności improwizacji, które poniekąd przydają się na studiach…ale będzie to też po prostu świetna zabawa i okazja do wyrażenia siebie, ekspresji. Całość zajęć zwieńczona będzie wspólnym występem. Gwarantujemy moc wrażeń!

Jeśli słowo pisane jest dla Ciebie najlepszą formą przekazu- te warsztaty są dla Ciebie!

Wymienisz się doświadczeniami z innymi uczestnikami, poznasz przydatne triki, które pozwolą Ci urozmaicić Twoje teksty, uwolnisz swoją kreatywną stronę i przede wszystkim- będziesz się wyśmienicie bawić!