Jesteście niezwykle aktywni i zadajecie nam mnóstwo pytań! To fantastycznie, bo oznacza to, że tak jak my nie możecie się już doczekać wyjazdu na Campus Akademicki 2019!

Jeśli wiesz już o Dniu Zero (pisaliśmy o nim tutaj: KLIK ), to na pewno nie umknęło Twojej uwadze, że odbywa się on we Wrocławiu, a przecież Wrocław nie leży nad morzem.

Jak w takim razie znaleźć się we właściwym miejscu o właściwej porze? Oto kilka wskazówek.

 

 

Śledź komunikaty!

W momencie, kiedy podejmiesz już najlepszą decyzję w swoim życiu i wyślesz swoje zgłoszenie na Campus Akademicki, trafisz pod opiekę nas, czyli Samorządu Studentów Uniwersytetu Wrocławskiego. Od tej pory będziesz informowany na bieżąco o kolejnych krokach, które przybliżą Cię do najlepszej imprezy w roku. Jedna z otrzymanych wiadomości będzie zawierać informacje na temat pociągów, którymi będziemy się przemieszczać, godziny, o której wyruszymy z Wrocławia oraz w jakim kierunku się udamy. 

Czy dojazd jest wliczony w cenę biletu? Niestety nie! Koszty dojazdu musicie pokryć we własnym zakresie, ale nie martwcie się! Tutaj również ruszamy do Was z pomocą! 

 

 

W jaki sposób dotrzemy na miejsce?

Jedną z form dojazdu, jaką możecie wybrać to wyjazd z nami, jako uczestnicy Dnia Zero, o którym wspomnieliśmy wcześniej. Wtedy ruszamy pociągiem do Koszalina, a z niego wszyscy uczestnicy mają zapewniony bus, który zawiezie ich prosto do ośrodka. 

Przypominamy: przejazd pociągiem oraz przejazd busem NIE są wliczone w cenę Campusu! Śledźcie aktualności, wkrótce podamy szacunkową cenę transportu.

Jeżeli jednak chcesz jechać ze swojej miejscowości lub po prostu sam(a) o innej godzinie, będziesz musiał(a) we własnym zakresie znaleźć transport do Koszalina, a potem dalej do Łaz komunikacją miejską. Adres zakwaterowania podany jest w zakładce „Miejscówka” u góry strony (KLIK!).

 

 

 

 

Jak to wygląda w praktyce?

Jeśli bierzesz udział w Dniu Zero, nie musisz się niczym martwić. Wyznaczone osoby zadbają o to, byś nie zaspał i bezpiecznie dotarł na odpowiedni peron, a następnie wysiadł na właściwej stacji.

Nie trzeba dodawać, że nic tak nie łączy ludzi, jak kilkugodzinna podróż w jednym przedziale. Wyobraź sobie pociąg wypełniony spragnionymi zabawy studentami, zmierzającymi na najlepsze wakacje życia. Brzmi jak scena z amerykańskiej komedii, ale to nie żadna fikcja. To autentyczne przeżycia, które funduje nasz Campus Akademicki!

Poniżej dowód: zeszłoroczna Kadra bawiła się szampańsko w drodze na Campus!

 

 

 

 

W razie jakichkolwiek pytań piszcie do nas przez stronę facebookową Campusu Akademickiego lub dzwońcie na numer podany przy rezerwacji miejsca na Waszym mailu.

Do zobaczenia w Łazach!