Czy Ty też słyszysz ten szum morza, skrzeczenie mew i czujesz piasek pod stopami? Nie? To pewnie dlatego, że nie jesteś w pełni na to gotowa/ gotowy! Zanim rzucimy się w wir świetnej zabawy i wsiądziemy do pociągu zmierzającego w kierunku Łaz, warto zapoznać się z prawami i obowiązkami uczestnika Campusu.

 

 

Tak, zapoznałem się z regulaminem i akceptuję jego zasady

Wysyłając do nas zgłoszenie, potwierdziliście, że zapoznaliście się z regulaminem imprezy, ale zapewne tylko nieliczni z Was naprawdę to zrobili. Nic dziwnego, w końcu, jak pokazują statystyki, tylko 20% użytkowników Internetu czyta zasady zanim je zaakceptuje.

Dlaczego warto przeczytać zbiór zasad uczestnictwa?  Przede wszystkim po to, aby uniknąć nieprzyjemnych sytuacji i zapewnić sobie oraz innym uczestnikom komfortowy pobyt na Campusie. Nasz kodeks to nie wielotomowe dzieło, napisane tajemnym językiem znanym tylko prawnikom. Nie musicie więc zarywać nocek ani prosić o pomoc specjalistę.

 

 

Co znajdę w środku?

Kto jest organizatorem? Czy mogę być w pokoju ze swoimi znajomymi? W jaki sposób rozpoznamy intruzów (osoby spoza Campusu)? Jaka ciąży na mnie odpowiedzialność jako uczestnika? Czego mogę wymagać? 

W regulaminie znajduje się również informacja dotycząca rezygnacji z wyjazdu i zwrotu kosztów z tym związanych, odpowiedzialności za wyrządzone szkody oraz co zostaje zapewnione uczestnikowi w cenie wyjazdu.

 

 

Gdzie znaleźć regulamin?

Cały plik pobierzesz tutaj: KLIK!

Jesteśmy pewni, że w regulaminie znajdują się odpowiedzi na wiele więcej nurtujących Was pytań. Jeśli jednak ta lektura nie rozwieje wszystkich Waszych wątpliwości, a wręcz przysporzy nowych, śmiało piszcie do nas! 

 

 

 

Przypominamy także o dołączeniu do facebookowej grupy Campus Akademicki . Już teraz pojawiają się tam posty dotyczące dojazdu z różnych części Polski oraz pytania. 

To właśnie tam w czasie trwania samego obozu będą przekazywane najświeższe informacje. Nie pozwólcie, aby ominęły Was najlepsze momenty wyjazdu!